Rozwijaj się i zarabiaj

Jeśli Twoją pasją jest:

  • Rynek kapitałowy i inwestycyjny
  • Prowadzenie spotkań z Klientami Zamożnymi
  • Pomoc Klientom w znalezieniu optymalnych rozwiązań inwestycyjnych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

I posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bądź usług z branży finansowej – dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta zamożnego
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji

Zadania stojące przed Tobą:

  • Budowanie portfela klientów zamożnych
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Kompleksową opiekę nad portfelami swoich klientów
  • Zindywidualizowane doradztwo w zakresie inwestycji
  • Sprzedaż produktów inwestycyjnych
  • Wspólnie z klientami wypracowywanie najkorzystniejszych rozwiązań inwestycyjnych.

W zamian proponuję

  • Samodzielne stanowisko pracy, wspierane cyklicznymi szkoleniami produktowymi i sprzedażowymi
  • Wspólne budowanie i rozwijanie własnego portfela Klientów Zamożnych
  • Pracę w  energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja Klienta jest priorytetem
  • Wysokie zyski z inwestycji, co zdecydowanie ułatwia współprace i pozyskiwanie kolejnych Inwestorów z rekomendacji i poleceń
  • Wsparcie podczas spotkań z Klientami
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie i bezpośredni wpływ na jego wysokość